Guitar Hero Live, Geometry Wars 3 ve Skylanders Apple Tv’ye geliyor!

Dünkü Apple Event sırasında bilindiği gibi iPhone 6s ve iPad Pro’yu da izleme şansımız oldu ancak bizi en fazla ilgilendiren tabii ki Apple Tv.

Apple’dan gelen son açıklama Guitars Hero Live’ın yanında Geometry Wars 3 ve Skylanders’ın da Apple Tv’ye geliyor olduğu yönünde. Guitar Hero’nun Bluetooth gitarını iPhone, iPad ve Apple TV üzerinden kullanabilecek ve aynı zamanda Skylanders’da kendi portal donanımı için tüm bu cihazlara destek sunacak. Eğer Skylanders’ın Trap Team tablet oyunu için çıkan portala sahipseniz gerekli olan tek şey Skylanders: Superchargers için çıkacak olan yeni uygulama.

Bakalım Apple Tv’nin son sürümü beklediğimiz kadar fark yaratacak mı?

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr