GPay, Gamex’te oyuncuları ile buluştu!

Oyun sektörüne yenilikçi ödeme çözümleri sunan GPay, Gamex Dijital Oyun Fuarı’nda oyuncuları ile buluştu. Ocak ayı içerisinde 500000. üyesine büyük ödül vermeye hazırlanan Gpay, 2016 yılı içerisinde 1 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Kıyamet Savaşçıları ve Mitoloji Online oyunlarındaki kullanıcılara özel olarak 37Games ile birlikte Gamex’te yer alan GPay standını ziyaret eden oyuncular için sürpriz hediyeler verdi. USB, Power Bank, T-Shirt gibi hediyelerin yanı sıra, yüzlerce Türk Lirası karşılığı GPay bakiyesi ise oyunculara sosyal medya üzerinden yapılan yarışmalarla dağıtıldı.

GPay standında etkinlikler bununla da sınır kalmadı. Ünlü Youtube ve Twitch yayıncılarının buluşmaları, Cosplay etkinlikleri ile fuara renk kattı. Oyuncular, hayranı oldukları cosplay ve yayıncılar ile bir araya gelerek fotoğraf çektirip, karşılıklı oyun oynayarak sürpriz hediyeler kazandılar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr