Grandia II Anniversary Edition PC’ye çıktı!

JRPG (Japanese Role-Playing Game) favorilerinden Grandia II, Anniversary Edition adı altında tekrar yapıldı ve bugün itibari ile GOG.com ve Steam üzerinden yayımcı GunHo Online tarafından satışa sunuldu. Bizce tekrar oynamak için güzel bir bahane!

$14.99 dolara satılan Grandia II, daha iyi doku, ışık ve gölgelerin yanı sıra, İngilizce ve Japonca dış seslendirmesi, klavye ve gamepad desteği ve daha zor oyun seviyesi ile tekrar karşımızda. Ayrıca 100 kayıt slotu da cabası!

Dreamcast’in orijinal hali ile karşılaştırılan Grandia II’nin kısa bir trailerini aşağıda bulabilirsiniz, ancak bizden yine de söylemesi, mucize beklemeyin.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr