Grandia II HD Edition, PC’ye geliyor!

Game Arts tarafından yapılan Grandia II, 2000 yılında Dreamcast’e çıkmıştı. Çıkışının ardından iki yıl sonra PC ve PS2’ye çıkan oyunun HD Edition’un bu yıl çıkacağı duyuruldu.

Single player RPG olan Grandia II HD Edition, iyileştirilmiş görüntü ve ses kalitesi, gamepad desteği ve yeni zorluk seviyeleriyle PC’ye çıkacak. Grandia serisinin ikinci oyunu olan Grandia II, Steam ve GOG.com üzerinden yayınlanacak. Bu yıl içerisinde çıkması planlanan oyunun henüz fiyatı bilinmiyor.

Öte yandan en son Grandia serisinin en son oyunu olan Grandia Online’ın 2009 yılında yayınlanmış olduğunu hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr