Hatred Steam’de zirveye yerleşti!

Polonyalı bağımsız geliştirici Destructive Creations tarafından geliştirilen Hatred, uzun bir geliştirme aşamasının ardından 1 Haziran’da Steam’de satışa sunuldu ve şimdiye kadar çizdiği satış grafiği yapımcı dahil herkesi şaşırtmış durumda.

Oyunun bu satış grafiğinin başlı başına dikkat çekici olması yetmezmiş gibi, bunu daha önemli kılan ise bu başarının GTA V, The Witcher III – Wild Hunt ve Counter Strike: Global Offensive’e karşı kazanılmış olması.

Hatred, izometrik kameradan oynanan bir gerilim/aksiyon oyunu ve insanlığa karşı nefret ve öfke dolu isimsiz bir karakterin hikayesini anlatıyor. Oyunun renk paleti hemen hemen Monochrome’a yakın renklerde ve bölüm tasarımları da hayli dikkat çekici.

Oyun Steam’den 31tl karşılığında satın alınabiliyor.

s5

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Onur 2 years ago | Cevapla
    Kim ne derse desin aklı başında olan insanlar bu tarz oyunlardan etkilenmez. Zaten aklı başında olmayana bunu oynatmamak gerekiyor. Oyun gayet eğlenceli ve içinizdeki patronunuza karşı olan nefreti kusmanıza yardımcı oluyor.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr