Hayaletlerden kurtulmak için el hareketi çektiğiniz bir oyun

Başlığa bakınca saçma duruyor ama oyun aslında hiç fena değil. Oyunun adı The Night that Speaks. Oyun iki kişi tarafından 4 günde yapılmış. En iyi tarafı da ücretsiz olması. Hemen şuradan indirebilirsiniz.

bIN33L

The Night that Speaks bir korku oyunu. Oyunda bir iki yerde gerçekten zıpladım. Atmosferi çok iyi sağlamışlar. Oyunun grafik stili gerçekten güzel. Bir de başlıkta yazdığım gibi ilginç bir mekaniği var. O da üstünüze gelen hayaletlere el harekete çekerek onlardan kurtulmanız. Oyunda bulduğunuz bir yazıda bunun amacı anlatılıyor.

1492954905216515475

Söylendiğine göre güçlü bir irade önündeki her problemi çözebilir. İradeni göstermek için ‘Z’ ye bas

Oyun kısa sürüyor ve iyi korkutuyor. Bir bakmanızı öneririm. İyi eğlenceler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr