Heroes of the Storm’un, Eternal Conflict eventi önümüzdeki hafta bitiyor!

Blizzard, 8 Eylül’de Eternal Conflicte son veriyor ve Diablo teması kalkarken aynı zamanda Treasure Goblinler’de artık çıkmayacak. Eğer 50 blighter öldürdükten sonra gelen özel portraiti istiyorsanız fazla vakit kaybetmeyin derim.

En önemlisi ise, Diablo III’e sahip olan oyuncularla alakalı çünkü eğer bedava Diablo karakterlerini almazlarsa bir daha asla alamayacaklar. Eğer Diablo III’ünüz varsa ve Heroes of the Storm sahibiyseniz ya da ilerde almayı düşünüyorsanız, fazla geç olmadan ve pişman olmadan önce hemen almanızı tavsiye ederiz.

The Treasure Goblin peti Ekim ayına kadar satışta olacak ve Diablo III’de level 70’e gelince kazanılan ödül Mathael’s Phantom halen geçerliliğini koruyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr