IGG, Yeni Oyunu Çöl Savaşı ile Doludizgin Geliyor

Hâlihazırda aylık 350.000 anlık aktif kullanıcıya sahip olan Castle Clash’in yakaladığı olağanüstü başarıyla Türkiye’de kendisine önemli bir takipçi kitlesi edinen IGG, oyunun tamamen yerelleştirilmiş yeni sürümüyle oyunseverlerin karşısında!

unnamed

Oyun sektörünün Türkiye ve Orta Doğu-Kuzey Afrika pazarındaki büyümesinden esinlenen IGG, popüler oyunu Castle Clash’i yerel öğelerle yeniden modelleyerek kullanıcılarının uzun zamandır beklediği bir oyunu hayata geçirmiş bulunuyor.

Çöl Savaşı adıyla pazara sunulan oyunda Osmanlı, Türk, Mısır, Arap ve Fars kültürüne ait pek çok unsur bulunmakta. Oyunun çevirileri de bu nokta göz önünde tutularak yeniden elden geçirildi. Askerler, binalar, kahramanlar ve yetenekler tamamen bu coğrafyanın tarihsel kültürüyle harmanlanarak yerelleştirilmiş durumda. Kısacası yeniçerinin komutasında piyadeleriniz ile kale kuşatmak istiyorsanız bu oyun tam size göre!

Oyunun açılış tarihi olarak 6 Haziran’ı seçen IGG, hem sosyal medyada, hem de oyun içinde Ramazan temalı birçok etkinlik olacağının sinyallerini vermekte. Castle Clash’in büyük oyuncu kitlesini göz önüne alacak olursak, yerel hali olan Çöl Savaşı’nda on binlerce oyuncunun liderlik mücadelesi oldukça zorlu olacağa benziyor.

Hemen kılıçları, kalkanları ve hançerleri kuşanın ve atlarınızı https://www.facebook.com/ClashofDesertTR/ adresine doğru sürerek bu büyülü serüvende kendi destanınızı yazmaya başlayın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr