Jade Raymond Assassin’s Creed tarzı bir oyun yapmak için EA’e katıldı

EA Studios‘un başındaki isim Patrick Soderlund EA‘in Assassin’s Creed veya GTA tarzı açık dünya bir aksiyon oyunu hiç yapmadığını söylemişti. Şimdi ise finans şefi Blake Jorgensen bu tarz bir oyun için çalışmalara başladıklarını doğruladı. Hem de bunu gerçekleştirmek için Assassin’s Creed serisinin arkasındaki isim olan Jade Raymond‘ı EA‘e katıp projenin başına yerleştirdiler.

Jade Raymond‘ın başında olduğu yeni stüdyonun adı Motive Games. Şu an hem EA‘in bu isimsiz aksiyon projesini hem de yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyorlar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr