Journey PS4’e çıkışını figür ile kutluyor!

Fiyatını görene kadar benim de “kesin alıyorum” diye çığlık attığım figür çok hoş gözükmüyor mu sizce de?

Journey, geçtiğimiz yıl Gamescom’da Ps4 için çıkacağı açıklandıktan neredeyse bir sene sonra, 21 Temmuz’da Ps4 ile buluştu. TheGameCompany oyunu eşsiz yapan ne varsa aynen korumakla birlikte 30fps limitini 60fps’e çıkarmış ve 1080p desteği eklemişti bilindiği üzere. Ps3’te oyuna sahipseniz, oyunu Ps4’te ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz, aksi halde fiyatı 15 dolar. Grafiksel açıdan pek farklı gözükmeyen oyunu daha önce oynamadıysanız mutlaka öneriyoruz.

TheGameCompany’nin oyunun PS4’e çıkışını kutlamak için bir de sürprizi var. Muhteşem gözüken figür sınırlı sayıda üretilecek ve fiyatı da tam 150 dolar!

perry-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr