Karşınızda Valoran’ın Koruyucusu Taric!

Riot Games daha önceden Taric şampiyonunun yenileneceğinin haberlerini vermişti. Şimdi ise yenilenmiş haliyle Taric karşınızda!

Riot Games, Taric şampiyonunun yenileneceği daha önceden duyurmuştu fakat zamanı belirtilmemişti. Önden küçük bir videoyla yenileneceğinin haberlerini veren Riot yenilenmiş Taric’in yeteneklerini ve görsellerini paylaştı. Sihirdar Vadisi’nde oldukça az gördüğümüz Taric için önemli değişiklikler yapıldı ve görünen o ki takım savaşlarının kaderlerini belirleyecek bir şampiyon haline gelmiş gibi gözüküyor.

Eskisi gibi kolay bir şampiyon olmadığı ve yeni bir yetenek atışının eklediğini görüyoruz. Yani eskisi gibi kolay sersemletme veya iyileştirme yapamayacağız. Yeni gelen yeteneklerine bakacak olursa gözde destek şampiyonlarından biri olacakmış gibi gözüküyor. Artık nişancısını kurtarırken takım arkadaşlarını da kurtarabilecek. Pasifi sayesinde agresifliği de artmış durumda. Diğer ayrıntılara bakmak için Valoran’in Koruyucusu Taric‘in sayfasına gidebilirsiniz.

Yetenekler:

Skinler:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr