Killing Floor 2’ye çifte silah kullanımı yolda!

Killing Floor 2’nin erken erişim süreci tam gaz devam ederken silah seçenekleri bazında en büyük eksikiliklerden biri giderildi: Çifte Desert Eagle

Geçtiğimiz günlerde çok daha abartılmış, seçenekli bir hasar modeline ve mikrodalga silahına sahip olacağı duyurulan oyunda vahşetin düzeyi yeterli değilmiş gibi bir de çifte silah kullanma şansına kavuşacağız. Bunun ne kadar abartılacağı henüz net değil, muhtemelen sadece tabancalar ile sınırlı tutulacak.

Incinerate N’ Detonate genişlemesinin oyuna ne zaman ekleneceği net değil, ancak duyurulacak son değişikliğin çifte tabanca kullanımı olmayacağı kesin. Güncellemenin ardından oynanış açısından fikir vermesi adına videosunu da ekleyelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr