Kinguin’den Yeni E-spor Takımı

1465308385_Team_Kinguin___press_release

Ünlü dijital oyun mağazası Kinguin, dünyanın en iyi Counter Strike: Global Offensive takımları arasında gösterilen Dobry&Gaming’i satın aldı!

Yaptığı kampanyalar ve uygun fiyatlarla sunduğu binlerce oyunla ülkemizdeki oyunseverlerden de yoğun ilgi gören dijital oyun mağazası Kinguin, Polonyalı CS:GO takımı Dobry&Gaming’i bünyesine kattığını duyurdu. Yetenekli oyunculardan kurulu takım, Kinguin ile girdikleri bu yeni dönemdeki amaçlarının lider konumdaki CS:GO takımlarını alt ederek dünyanın en iyi takımı unvanını kazanmak olduğunu açıkladı.

Team Kinguin’in koçu Mariusz ‘Loord’ Cybulski bu sürpriz gelişmeyle ilgili duygularını, “Takım olarak yeni bir döneme gireceğimiz için çok heyecanlıyız. Kinguin ile çalışmak bize pek çok yeni olanak sunacak. Elde ettiğimiz bu yeni destek ile büyük etkinliklere katılan en iyi takımlarla başa baş mücadele edebileceğiz. Kinguin’in desteği ile hayallerimize ulaşacağımıza eminiz ve bu hedef doğrultusunda çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyoruz.” diyerek dile getirdi.

Team Kinguin’in mevcut kadrosu ise, Paweł ‘innocent’ Mocek, Grzegorz ‘SZPERO’ Dziamiałek, Michał ‘MICHU’ Müller, Mikołaj ‘mouz’ Karolewski ve Jacek ‘Minise’ Jeziak’tan oluşuyor. Takımın koçu ise Mariusz ‘Loord’ Cybulski olacak. 20 Eylül 2013’te kurulan takım, bu zamana kadar ortaya koyduğu performansla e-spor dünyasında kendine saygın bir yer edinmiş durumda. Dünya sıralamasında 21. sırada yer alan takımın şu ana kadar elde ettiği en büyük başarı ise RGN Pro Series – Europe 2015 turnuvasında elde ettikleri birincilik.

Kinguin PR Müdürü Paweł Radzimski ise konuyla ilgili şunları söyledi, “Uzun zamandır takip ettiğimiz ve başarılarını etkileyici bulduğumuz Dobry&Gaming ile gelişip, büyük başarılar elde etmeyi umuyoruz. Yeni bir takımla çalışmaya başlamak heyecan verici bir gelişme. Böylesine yetenekli oyunculardan kurulu bir takımla dünyanın en iyi takımlarından biri olarak takipçilerimizi gururlandıracağımızı ümit ediyorum.”

Konu hakkında daha fazla bilgi almak ve Kinguin ile ilgili her gelişmeden haberdar olmak için Kinguin’in sosyal medya hesaplarını fb.com/Kinguin.net adresinden, Twitter’da @KinguinTR üzerinden ve @KinguinOfficial Instagram adresinden takip etmeyi unutmayın!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr