KOTOR II’ye gençlik aşısı!

Star Wars: Knights of the Old Republic 2, ya da bilinen adıyla KOTOR II, yapılan geliştirmelerin ardından daha önce oynamayan yeni nesle göz kırpıyor.

Bioware tarafından yapılan serinin ilk oyunu, belki de tüm oyun tarihinin en ters köşe, en başarılı hikayelerinden birine sahipti hatırlanacağı üzere, oynamadıysanız da merak edip ne olmuş bitmiş diye araştırma yapmanızı asla önermiyorum, mutlaka oynayın. İlk oyundan yaklaşık beş sene sonra, bu kez Obsidian tarafından tasarlanan KOTOR 2 ise ilk oyundaki muhteşem hikayeyi sunmasa da hemen her açıdan başarılı bir yapımdı.

Steam’de uzun süredir satılıyor olsa da bazı eksikliklere sahip olan yapım, son gelen güncelleme ile beraber oynanabilirliğini arttırdı, bir nevi gençleşti.

-Gamepad desteği
-Geniş ekran (16:9 / 16:10) desteği
-Oyunda ilerledikçe kazanılabilen Steam Achievement’ları
-Steam Workshop desteği (hoşgeldin modlanabilirlik!)
-5K monitörlere destek
-Steam Cloud’dan faydalanabilme

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr