Laserlife bu ay PC ve PS4’e çıkıyor.

Bit.Trip serilerindne sorumlu stüdyo Choice Proivisons 2010’dan beri ritm aksiyon oyunu olan Laserlife’ı duyuruyordu. Bit.Trip serilerine benzer bir fikirle yapılan Laserlife 22 Eylül’de PC ve PS4’e çıkması bekleniyor. Oyunun Xbox One Versiyonu Ekim’de çıkması planlanıyor.

Oyunun Yardımcı Yapımcısı Alex Neuse oyunu, ölü bir astronotun bedeninin uzayda süzülürken insanoğlu hakkında hiçbir fikri olmayan bir ırk tarafından keşfedilmesi olarak tanımlıyor. Oyun, ritmik lazer oyunları açısından Rez’i andırıyor. Oyuncu ise astronotu bulan ırkı oynayacak ve astronotun geçmişine, anılarına ve hatıralarına dalarak, çoğunlukla sembolik hikayeler ve olayları keşfederek insanoğlunun geneli hakkında bilgi edinmeye çalışacak.

Neuse aynı zamanda oyunu tek oturuşta bitirilebilir olduğunu söylerken oyunun zorluk ayarı olduğunu da ekledi. Yani Bit.Trip serilerinde ki zor seviyeler sizi Laserlife’ı denemekten şimdiden alıkoymasın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr