Lego Marvel’s Avengers zirvedeki yerini koruyamadı!

İngiltere satışlarında listemize yeni giren Lego Marvel’s Avengers uzun süredir zirvede bulunan Call of Duty: Black Ops III’ü indirmişti fakat bu sevinç kısa sürdü.

İlk haftadaki satış başarısını devam ettiremeyen Lego Marvel’s Avengers zirveyi Black Ops III’e kaptırdı. %41’lik bir düşüş yaşayan Lego Marvel’s Avengers, ikinci sıraya oturdu. Top 10 listemize bakacak olursak, Bandai Namco Entertainment tarafından yayımlanan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 listemize üçüncü sıradan girdi. Yeni oyunların çıkmasıyla birlikte FIFA 16 dördüncü sıraya gerilerken, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege beşinci sıraya düştü. Grand Theft Auto V ise altıncı sıradaki yerini korudu.

Düşüşünü devam ettiren Star Wars: Battlefront beşinci sıradaki yerini koruyamayarak yedinciliğe geriledi. Just Cause 3 ise haftayı sekizinci sırada bitirdi. Assassin’s Creed: Syndicate büyük indirimlerin etkisiyle yirminci sıradan dokuzuncu sıraya kadar çıkmayı başardı. Top 10 listemizin son sırasında ise Minecraft: Story Mode yer alıyor.

Şubat ayının ilk satış listesi karşınızda:

1- Call of Duty: Black Ops III
2- Lego Marvel’s Avengers
3- Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
4- FIFA 16
5- Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
6- Grand Theft Auto V
7- Star Wars: Battlefront
8- Just Cause 3
9- Assassin’s Creed: Syndicate
10- Minecraft: Story Mode

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr