Mariah Carey’nin Game of War fragmanında ne işi var?!?

R&B yıldızı Mariah Carey, başarılı mobil oyun Game of War: Fire Age’in fragmanında oynadı. Kate Upton’ın yerine geçen Carey, aşağıdaki videoda gördüğümüz sadece bir dakikalık uzunlukta olan reklamda kısa bir sahne oynadı. Game of War yapımcısı Machine Zone, müzik endüstrisinin divası Mariah Carey için yüklü miktarda para harcadığı belirtildi.

Her ne kadar bir mobil oyun için yüklü miktar dediğimize bakmayın çünkü Machine Zone mobil oyunlarından sadece tek bir günde 1 milyon dolar kazanıyor. Reklam ise, Terminator Genisys ve Thor: The Dark World direktörü Alan Taylor tarafından çekildi.

Ayrıca ek bilgi olarak Carey’in son single’ı Infinity Nisana yında çıkmıştı ancak müzik listelerine girmekte başarısız olmuştu.

(P.S: Bence Kate Upton daha güzel uymuştu, ahem Mariah Carey pek olmamış gibi.)

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr