Marvel Heroes’dan oyunculara 5000$

Marvel kahramanlarını oynadığımız Marvel Heroes, hack & slash oyun yapısıyla pek çok oyuncunun takdirini kazandı. Gazillion Entertainment de bu ilginin karşılığı olarak şanslı oyuncular için akıl almaz bir ödül dağıtıyor.

Toplamda 25,000$ ödül dağıtacak olan yapımcı firma bu parayı beş farklı oyuncuya bölüştürerek her birine 5000$ vermeye hazırlanıyor. Peki bu parayı kazanabilmek için ne yapmalısınız? Tek yapmanız gereken oyunu oynamak ve oyun içerisinde toplam beş tane olan ve düşme ihtimali oldukça zayıf olan Vibranium Ticket eşyasını aramak. Öldürdüğünüz düşmanların herhangi birinden bu eşyayı bulursanız 5000$’ın sahibi olabileceksiniz. Etkinlik 8-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. Pek çok oyuncunun bu biletleri kazanmak için gece gündüz oyun basşında çalışacağına eminim. Eğer 10 Temmuz’a kadar bir oyuncu bu biletlerden birini kazanırsa Gazillion Entertainnment San Diego’da gerçekleşen Comic-con’da bu oyuncuyu duyuracak ve tebrik edecek.

facebook_BonusEvent_VibraniumCard_v1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr