Metrobüs’ün direksiyonu senin elinde!

Türk oyun stüdyosu Atom Games tarafından geliştirilen Metrobüs: Race in Istanbul oyununda şoför koltuğuna oturan oyuncular bomba patlama riskine karşı yolcuların hayatlarını kurtaracak bir maceraya atılıyor.

İstanbul sokaklarında geçen ve %100 yerli kaynaklarla geliştirilen Metrobüs: Race in İstanbul oyunu Android cihazlar için yayında.

Metrobüste heyecan dorukta

Oyunun sahip olduğu İstanbul teması nedeniyle özellikle İstanbul’da yaşayanlar tarafından yoğun ilgi beklenen Metrobüs: Race in İstanbul eğlenceli bir hikayeye sahip. Aracın şoförü, araçta bir bomba olduğunu öğrenince rahatsızlanıyor. Metrobüsün direksiyonuna ise oyuncu geçiyor. Oyuncuların ise yapması gereken metrobüsün kontrolünü ele alarak metrobüsün hızını 50 km/h altına düşürmemek, trafikte sürüş hızını yüksekte tutmak ve bu esnada polise yolcuları kurtarması için yardım etmektir. Bunu yaparken, hız kaybetmemek için yoldaki engellere dikkat edilmelidir. Boğaz köprüsünün keyfinin de çıkartılabildiği oyuna oyuncular ücretsiz ulaşabiliyor.

3D grafiklere sahip Metrobüs: Race in İstanbul oyununda, Boğaz Köprüsü, İstanbul ve 4 farklı metrobüs gibi lokal ögeler de bulunuyor. Oyun Gyro kontrolü ile daha gerçekçi sürüş keyfi sunuyor. Oyun ayrıca sahip olduğu online skor listesi ile arkadaşlarınızla yarışmanızı sağlıyor.

Basın bülteninden düzenlenmiştir

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Deniz K 2 years ago | Cevapla
    Hız Tuzağı filminin oyunu olmuş bu :D

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr