MGS V: Phantom Pain’in son yaması bozulan kayıt dosyalarını düzeltecek mi?

Oyun çıktığından beri tüm platformlarda kullanıcıların başına bela olan kayıt dosyası problemi sorunu nihayet çözüldü.

Daha önce haberini yaptığımız gibi, Konami durumu farketse de yama konusunda biraz zaman istemiş ve sorun çözülene kadar 29 ve/veya 42. görevlerde Quiet’ı ana üste bırakmanızı, yanınıza almamanızı tembihlemişti. Tüm platformlar için gelen yama sorunu çözüyor, en azından aksi yönde bir geri bildirim gelmiş değil ancak eski, bozulan kayıt dosyalarının durumu konusunda net bir açıklama yok. Açık konuşmak gerekirse bu konuda pek umutlu da değiliz.

Bir problemi çözmek başka, bozulmuş ve eski kayıt dosyalarının aksine (kaçıncı level’da olduğunuzdan ibaret kayıt dosyaları vardı DOS zamanında) binlerce parametreye sahip bir dosyayı düzeltmek çok başka. Konami bu konuda sessizliğini koruyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr