MGS V: Phantom Pain’in son yaması bozulan kayıt dosyalarını düzeltecek mi?

Oyun çıktığından beri tüm platformlarda kullanıcıların başına bela olan kayıt dosyası problemi sorunu nihayet çözüldü.

Daha önce haberini yaptığımız gibi, Konami durumu farketse de yama konusunda biraz zaman istemiş ve sorun çözülene kadar 29 ve/veya 42. görevlerde Quiet’ı ana üste bırakmanızı, yanınıza almamanızı tembihlemişti. Tüm platformlar için gelen yama sorunu çözüyor, en azından aksi yönde bir geri bildirim gelmiş değil ancak eski, bozulan kayıt dosyalarının durumu konusunda net bir açıklama yok. Açık konuşmak gerekirse bu konuda pek umutlu da değiliz.

Bir problemi çözmek başka, bozulmuş ve eski kayıt dosyalarının aksine (kaçıncı level’da olduğunuzdan ibaret kayıt dosyaları vardı DOS zamanında) binlerce parametreye sahip bir dosyayı düzeltmek çok başka. Konami bu konuda sessizliğini koruyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr