Microsoft, Gamescom basın konferansı detaylarını açıkladı

Daha E3’ün yorgunluğunu üzerimizden atamamışken şimdi de Xbox basın konferansı detayları açıklandı, buna göre konferans 4 Ağustos’ta Türkiye saati ile 18:00’de.

Microsoft’un E3’te duyurmadığı nice oyunu burada tanıtması bekleniyor, bunlardan ilki oynanabilir bir demosunu görmeyi umduğumu Xbox’a özel Scalebound. Ayrıca Crackdown’ın da ilk detaylarının oyuncular ile paylaşılması bekleniyor. Yine E3’te hazır olmayan Remedy yapımı Quantum Break’in de ilk bakış demosunun yayınlanmasını bekliyoruz.

Beklediğimiz diğer oyunlar arasında Limbo’nun yapımcısı Playdead’in yeni oyunu Inside ve Press-Play’in yeni projesi de bulunuyor.

Elbette E3’te olduğu gibi anlık anlatım ve haberler ile karşınızda olacağız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr