Minecraft sahiplerine Windows 10 versiyonu bedava

Evet yanlış görmediniz, Microsoft Windows 10’u bedavaya vereceği gibi, Minecraft’ın PC versiyonuna sahip olanlara; Windows 10 versiyonunu da bedavaya vermeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Mojang, Minecraft’ın Windows 10 için de yenilenerek hazırlandığını duyurmuştu. Hatta oyunun 10 dolar olacağını ve alanlara da beta sürecine katılma şansı vereceklerini de açıklamışlardı. Şimdi de Microsoft tarafı ile gelen ortak açıklamada PC versiyonunu zaten almış ve hali hazırda oynuyorsanız, bedavaya da windows 10’da yükselterek oynamaya devam edebileceksiniz.

Ayrıca eklemek gerekli, neredeye her platformda var olan oyunun Wii U versiyonu da gelmek üzere. Üstelik bu versiyonu mobil versiyon ile de uyumlu bir şekilde multiplayer desteği verecek şekilde geliyormuş. Kalabalık bir topluluk olacağa benziyor.

Açıklamalar ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye Mojang’ın sitesinden ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr