Nintendo NX hakkında sessiz kalmaya devam ediyor

Nintendo’nun yeni oyun platformu 2017 Mart’ında bizlerle olacak. E3’ü geride bırakıp Temmuz ayına yaklaştık ancak NX’den bir haber alamadık.

Shigeru Miyamoto, yaptığı açıklamada NX’in diğer firmaların (Microsoft ve Sony) çıkaracağı konsollardan farkı olacağını, yeni bir sistem üzerinde çalıştıklarını belirtti. Tam da bu yüzden şuan için bu konuda bir şey paylaşmak istemediklerini de ekledi.

Yeni Xbox ve Playstation hakkında yeteri bilgiye sahibiz ancak Nintendo’nun bu açıklamasından sonra yeni bir şeyler görmeye de hazırız. Özel şeyler. Bu konuda her ne kadar bilgi sahibi olmasak da, daha önceki çalışmalarından NX’in de bizlere farklı şeyler sunacağını tahmin edebiliyoruz.

Nintendo’nun Mart 2017’de çıkacak olan oyun platformu NX için daha fazla haberi ilerleyen günlerde paylaşacağız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr