Noel hediyesinden ahşap PS4 çıktı!

Lundy ailesi Noel hediyelerini açarken büyük bir sürprizle karşılaştı. Aldıkları PS4’ün içinden, PS4’le aynı boyutta işlenmiş bir ahşap çıktı.

MyFoxBoston haberine göre Lundy ailesi, 9 yaşındaki oğulları Scott Lundy için PlayStation 4 aldılar, yani aldıklarını düşündüler. Noel sabahı ise oğulları hediyesini açtığında büyük bir sürprizle karşılaştılar içinden PS4 yerine aynı boyutlarda bir ahşap çıktı. Bunun yanında Kotaku’da görsellerde de gözüktüğü gibi üzeri karalanmış ve saygısızca yazılmış mesaj vardı. 9 yaşındaki oğullarını ise bu durum karşısında sakinleştirmek pekte kolay olmadı.

Şok geçiren aile ise hemen aldıkları PS4’ü mağazaya götürdüler. Mağaza ise bu durumun karşısında özür diledi ve yeni bir PS4 Black Ops III paketinin yanına ek olarak Uncharted: Nathan Drake Collection oyunu ve 100$’lık hediye çekini verdi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr