Origin Zuma’s Revenge’i bedava veriyor

Origin’in “on the house” kampanyasında bu sefer Zuma’s revenge var.

Bir dönem facebook üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun, daha sonra Origin üzerinden tüm pc’lere de ayrı bir oyun olarak gelmişti. Aynı renkteki topları vurarak, topların gittikleri yolu bitirmelerini engelleme üzerine kurulu, basit ve zaman öldürücü oyunlardan biri olan Zuma’s revenge için tek yapmanız gereken, Origin hesabınıza girmek. Zaten önünüze “on the house” kampanyası ile ilgili sayfa geliyor. Sonrasında ister oynayın, isterseniz sadece oyun kütüphanenizi genişletin.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. emre 2 years ago | Cevapla
    on the house a başladıklarında origini bişey sanmıştım battlefield 3 ,dragon age falan vermişlerdi, demekki sadece göstermelikmiş abuk subuk oyunları verip duruyorlar.Bunun yerine eskimiş elit oyunları verseler battlefield 2 , bf bc2, nfs nin eskiler vb.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr