P.T.’nin ruhani takipçisi Allison Road iptal oldu!

Allison Road’un kaderi izinden gittiği P.T. ile aynı oldu.

Önceki haberlerimizde de paylaştığımız gibi Allison Road adlı oyunu Lillith Ltd. üstlenip P.T.’nin izinden giderek yaşadığımız üzüntüyü bir nebze de olsa dindirmek istemişlerdi.

Ancak ne olduysa geçen sabah atılan bir tweet ile oldu. Allison Road’un resmi hesabından paylaşılan tweetde, bir kaç güne detayları paylaşacaklarını ve bu durumdam üzgün olduklarını belirttiler.

Bir evde geçen FPS korku oyunu, tamamen P.T. efsanesini yansıtmaya yönelik gözükse de, Lillith Ltd. geliştiricleri Allison Road’un tamamen kendi tarzına sahip olduğuna inanmakta.

11

İşte oyunun tanıtımı:

Tanıtımda da gördüğümüz gibi her ne kadar P.T. havası yakalasak da, oyunun farklı bir konuyu işlediğini inkar edemeyiz. Ancak ne kadar inceleme yapsak da fayda etmeyecek, maalesef bir korku oyunu daha başlamadan aramızdan ayrılmış bulunmakta.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr