Phantom Dust, Gamescom’u da pas geçecek gibi

Aslında E3’e beklediğimiz, ancak diğer Xbox Exclusive’leri ile beraber konferansı pas geçen Phantom Dust, muhtemelen Gamescom’da da olmayacak.

Xbox başkanı Phil Spencer oyunun Gamescom’da duyurulmayabileceğini, ancak hala tutkuyla üzerinde çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Microsoft ve yapımcı Darkside’ın oyunun gelmesi istenen kalite seviyesi anlamında anlaşmazlığa düşmelerinin ardından gelen ertelemeler perde arkasında başka sıkıntılar olabileceğine de işaret ediyor açıkçası.

Xbox Marketing Departmanının başında bulunan Aaron Greenberg’e göre ise Phantom Dust, firmanın başı Phil Spencer’ın tutkuyla bağlandığı bir proje ve tam gaz geliştirilmeye devam edilmekte.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr