PlayStation VR ve yeni kontrolörü!

Sony konferansında beklenilen PlayStation VR için çıkış tarihini 13 Ekim olarak açıklarken, bir de yeni kontrolör süprizi yaptı.

jpg
Sony E3’te tanıttıkları sanal gerçeklik gözlükleri için 50 adet oyun mevcut olduğunu söyledi. Konferans boyunca Sony, tanıttıkları Star Wars: Battlefront VR, Batman Arkham VR, Final Fantasy 15’i destekleyebilecek olan VR dışında pek çok oyun olduğunun sinyallerini verdi. Call of Duty’nin yeni oyununun da VR’ı destekleyebileceği hakkında bir takım bilgiler de sızdırıldı.
jpg
Fiyatının $399 olarak açıklandığı Playstation VR için bir de kontrolör tanıtıldı.

jpg (2)
Farpoint isimli oyunla beraber tanıtılan bu Tracer’ın silahlarına benzeyen kontrolör, tam bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatmak için tasarlanmış. Impulse Gear tarafından tasarlanmış uzayda geçen macera oyunu Farpoint’in tanıtımı dışında, bu kontrolör hakkında çok bir bilgi bulunmamakta.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr