Playstore yılsonu kampanyasında %80’e varan indirimler!

2015 yılının sonuna yaklaştığımız şu günleri Playstore %80’e yakın indirimler ile karşılıyor.

Bugün duyurulan Büyük Yılsonu Kampanyasında EA, Ubisoft, Bethesda, 2K ve Rockstar oyunlarına müthiş indirimler söz konusu, üstelik TTNET’in kartınız olmasa bile taksitle faturanıza yansıtabilme avantajı ile beraber.

Kampanyada GTA V’i 149tl yerine 89tl’ye satın alabiliyorsunuz, üstelik diğer GTA oyunlarına da ciddi indirimler söz konusu. GTA Trilogy sadece 10.80tl karşılığında satın alınabilirken GTA IV Complete Edition’ın fiyatı sadece 11tl.

Rockstar Games indirimleri: http://www.playstore.com/#!/kampanya/rckstr15

EA cephesinde de müthiş indirimler sizleri bekliyor. FIFA 16 kampanyada 189tl yerine 141tl karşılığında alınabilirken Dragon Age: Inquisition’ın fiyatı 189tl yerine 48tl’ye düşmüş durumda. Battlefield 4’ü tüm içeriği ile beraber satın almak istiyorsanız 159tl yerine sadece 79.50tl karşılığında premium edition versiyonuna ulaşabiliyorsunuz.

EA Games indirimleri: http://www.playstore.com/#!/kampanya/eaylsn15

Tomb Raider oyunlarında ise serinin son oyunu sizleri sadece 13.50tl fiyat etiketi ile bekliyor, tüm seriyi satın almak istiyorsanız bu müthiş arşive sadece 27.50tl ödeyeceksiniz.

Tomb Raider indirimleri: http://www.playstore.com/#!/kampanya/tmbylsn15

RPG tutkunlarının gözdesi Bethesda’da indirimde kendisine yer bulmuş durumda. Skyrim’in Legendary Edition sürümünün fiyatı 90tl’den 30.60tl’ye düşmüş durumda. The Evil Within 29.60tl, Fallout New Vegas Ultimate Edition ve Fallout 3 GOTY Edition 20.40tl, Rage ise sadece 15tl’ye satın alınabiliyor.

Bethesda indirimleri: http://www.playstore.com/#!/kampanya/bthsd15

2K Games oyunlarından Evolve 129tl yerine 51.60tl’ye satın alınabilecek kampanya süresince. Civilizatin V Complete Edition ise 69tl yerine sadece 17.25tl.

Büyük yılsonu kampanyası: http://www.playstore.com/#!/kampanya/bykylsn15

23423423

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr