PoE: The Awakening geliyor!

Hack & Slash türünü MMO dünyasına aktaran en önemli oyunlardan biri olan Path of Exile’ın uzun zamandır beklenen The Awakening isimli genişleme paketi için sonunda resmi bir çıkış tarihi verildi. Test süreçlerinde ciddi sorunlarla karşılaşan bu genişleme paketi en nihayetinde bu sorunları aşmış olacak ki oyunun yapımcısı Grinding Gear Games bu güncellemenin 10 Temmuz’da oyuna ekleneceğini duyurdu.

Path of Exile: The Awakening ile birlikte nelerin geleceğine şöyle kısaca bir bakalım. Bir kere oyuna gelen Act IV ile yepyeni bir senaryo akışı yer alacak. Bununla beraber ise yepyeni düşmanlar bölgeler ve oyun haritaları Path of Exile’ın oyun dünyası Wraeclast’ı genişletecek. Yeni güncellemeyle gelen yeni düşmanlar arasında ise oldukça güçlü ve etkileyici yeni bosslar, yeni sınıf yetenekleri ve gemler bulunacak. Tüm bunların yanı sıra 100’den fazla yeni eşya ve oyun tecrübesini geliştirmek için arayüzde yapılan değişiklikler dikkat çekiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr