Project Cars çıkış rekoru kırdı!

Slightly Mad Studios tarafından yapılan Project Cars, 7 Mayıs tarihinde piyasaya sürülmüştü. İki hafta önce yayınlanan oyun en çok satanlar listesinde birinci olmayı başardı.

Yeni yayınlanan Project Cars en çok satanlar listesinde birinci sıraya oturmakla birlikte oyunun distribütörü olan Bandai Namco’nun da 16 yıllık rekorunu kırdı. Bandai Namco’nun yayınladığı ve çıktığı ilk iki hafta en çok satılanlar listesinde birinci olan en son oyunu Ridge Racer Type 4’dü ve oyun 1999 yılında piyasaya sürülmüştü.

Bu haftanın en çok satanları arasında birinci sırada Project Cars bulunuyor ikinci sırada Wolfenstein: The Old Blood, üçüncü sırada Grand Theft Auto V, dördüncü sorada Mortal Combat X, beşinci sırada Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, altıncı sırada FIFA 15, yedinci sırada Call of Duty: Advanced Warfare, sekizinci sırada Dying Light, dokuzuncu sırada Destiny ve onuncu sıradaysa Battlefield Hardline bulunuyor.

Ayrıca oyunun PC, SteamOS, PS4, Xbox One ve Wii U’ya çıktığını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr