Punch Club’ın satış rakamlarında korsan şoku!

TinyBuild tarafından geliştirilen ve hiç hazırlıklı olmadığımız taraftan kroşeyi yapıştıran Punch Club’ın satış rakamları açıklandı ve şaşırtıcı derecede korsan olarak oynayanların sayısı çok fazla.

TinyBuild ve Lazy Bear Games için dönüm noktası olan Punch Club PC ve mobil platformlarda 300 binden fazla kopya satmayı başardı. Bu başarıdan dolayı kendilerini kutlarken korsan indirmeler hakkında açıklamalar yaptı. PC üzerinden 1 milyon 137 bin kişi korsan olarak oynarken mobil platform üzerinden 514 bin kişi korsan olarak oynadı. Mobil platformun %90’ının Android kullanıcısı olduğu da açıklamaya eklendi.

Oyuna Portekizce dil desteği geldikten sonra ise Brezilya’da oldukça fazla korsan indirme yapıldı. Diğer korsan indirme yapan ülkelerin yer aldığı tablo karşınızda:

49380e6c-8fcf-4511-a6ae-dbfaa6419286

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr