Rainbow Six: Siege ertelendi!

Ubisoft’un büyük umutlarla yapımına başladığı; oyuncularında uzun zamandır bir Rainbow Six görmemesinin de etkisi ile heyecanla beklediği oyunun Ekim ayında çıkması bekleniyordu. Ancak oyun tam anlamı ile bitmeden çıkmayacak diyen yönetim, oyunun çıkış tarihini Aralık ayına ertelemiş durumda.

Ubisoft’tan gelen açıklama şu şekilde;”Erteleme kararı almak kolay bir karar değil. Normalde bunu yapmak istemezdik. Ancak aldığımız geri dönüşler ve test sürecinde yaşananlar üzerine, oyunda bazı eksiklikleri ve geliştirmemiz gereken bazı kısımları fark ettik. Özellikle co-op kısmında yapmamız gerekenler daha bitmemiş durumda. Silah ve eşyaların balans ayarını da biraz daha incelememiz gerekmekte. Erteleme süreci içerisinde oyunu daha iyi bir hale yükseltip, içimize sineceği hali ile çıkartacağız.”

Buglı, eksikleri olan, hataları olan bir oyunun gelmesindense, bir oyunun ertelenmesi kesinlikle daha iyidir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr