Rainbow Six: Siege ertelendi!

Ubisoft’un büyük umutlarla yapımına başladığı; oyuncularında uzun zamandır bir Rainbow Six görmemesinin de etkisi ile heyecanla beklediği oyunun Ekim ayında çıkması bekleniyordu. Ancak oyun tam anlamı ile bitmeden çıkmayacak diyen yönetim, oyunun çıkış tarihini Aralık ayına ertelemiş durumda.

Ubisoft’tan gelen açıklama şu şekilde;”Erteleme kararı almak kolay bir karar değil. Normalde bunu yapmak istemezdik. Ancak aldığımız geri dönüşler ve test sürecinde yaşananlar üzerine, oyunda bazı eksiklikleri ve geliştirmemiz gereken bazı kısımları fark ettik. Özellikle co-op kısmında yapmamız gerekenler daha bitmemiş durumda. Silah ve eşyaların balans ayarını da biraz daha incelememiz gerekmekte. Erteleme süreci içerisinde oyunu daha iyi bir hale yükseltip, içimize sineceği hali ile çıkartacağız.”

Buglı, eksikleri olan, hataları olan bir oyunun gelmesindense, bir oyunun ertelenmesi kesinlikle daha iyidir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr