Rainbow Six Siege: Outbreak’ten yeni haberler var!

Ubisoft’un yakın zamanda gerçekleştireceği Rainbow Six Siege: Outbreak etkinliğinden yeni haberler var.

6 Mart – 3 Nisan arası sürecek olan “Rainbow Six Siege: Outbreak” etkinliğine Rainbow Six Siege sahibi bütün kullanıcılar ücretsiz olarak katılabilecek.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda bu etkinlikte bizi nasıl şeylerin beklediğini ve nelerle karşılaşacağımızı bir nebze anlamış olduk. 3 kişiye kadar Co-op’u destekleyen bir hikaye modu olan Outbreak’de zombiler ve çeşitli yaratıklara karşı savaşacağız.

Ubisoft oyunda karşımıza çıkacak yaratıkları açıkladı. 5 adet farklı türde yaratığa karşı savaşacağız.
Yaratıklar şunlar: Grunts, Breachers, Rooters, Smashers, Smashers ve Apex. Ayrıca etkinlikten hemen önce Ubisoft oyunculara bir bedava hafta sonu etkinliği düzenliyor.

R6 Siege, 15-18 Şubat arası PC, 15- 19 Şubat arası Xbox One,15-20 Şubat arası da PlayStation 4 oyuncuları için ücretsiz olarak deneyim edilebilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Türk oyun sektörü 2018 yılında çok önemli bir kilometre taşını geride bıraktı ve oyun ihracatında 1 milyar dolar çı… https://t.co/VSPdfTJTkj
Geleneksel Chapter serisinin 7. ayağı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek https://t.co/nuU19rtQHV https://t.co/0XE7lPHEYj

Flickr