Rainbow Six: Siege’de takım arkadaşını vuranın vay haline!

Online oyun tecrübelerimizin en tatsız tarafını oluşturan teamkiller’lara Ubisoft zerre tolerans göstermeyecek gibi gözüküyor.

Her oyuncunun gündelik perhizinde olmazsa olmazlar arasındadır Teamkiller’lar. Kendimden örnek vereyim, dün gece World of Warships oynarken geride kalan iki gemiden birisine doğru ağır yarlanmış destroyerimle tam yol ilerlerken, kendi takımımda olan ve benden çok daha yavaş hareket eden bir kruvazör üzerime ateş açıp batmama sebep oldu, kill sayısını 5’ten 6’ya çıkartmak için. Oyunda henüz oturmayan rapor sisteminin açıklarının da gayet farkında olmasının bunda etkisi tartışılmaz.

Bunun daha tatsızı elbette takım bazlı hareket etmenizi gerektiren Rainbow Six: Siege’in betasında başımıza geldi birkaç kez bildiğiniz gibi. Bu durum maalesef rahatsız edici bir seviyeye ulaşmış durumda ve Ubisoft gelen bir soru üzerine de teamkiller’lar için bazı planları olduğunu ve bu beyhudelerin oyunun çıkışını berbat etmesine izin vermeyeceklerini açıkladı.

Biz duyurmuş olalım, kalıcı veya uzun süreli banlanma riskine girmeyin arkadaşlar. Forumlarda ciyak ciyak bağırsanız da duyan olmaz daha sonra.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr