Retro oyun Penarium önümüzdeki hafta çıkıyor!

Retro platform oyunu Penarium, Steam’e ve PS4’e 22 Eylül’de geliyor. 23 Eylülde’de Xbox One’a çıkacak. Yapımı Hollanda kökenli olan Self Made Miracle tarafından yapılan oyun, Worms yapımcısı Team 17 tarafından dağıtımı yapılacak. 30 Adet single-player haritaya sahip olan oyun aynı zamanda iki kişilik co-op haritalara da sahip olacak. Oyunda ki amacımız ise sadistik bir lunaparkta hayatta kalmak.

Oyunun campaign modu 30 farklı haritayla 3 tane arenada geçiyor. Aynı zamanda sınırsız bir şekilde oynayabildiğiniz ve sıralamada en yüksek puana ulaşmaya çalıştığımız bir de Arcade modu var.

Oyunun bedava sürümü mevcut olurken tam versiyonu 8.99 dolara satışa çıkacak. Bir de trailer’ımız var. İyi seyirler. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr