Retro oyun Penarium önümüzdeki hafta çıkıyor!

Retro platform oyunu Penarium, Steam’e ve PS4’e 22 Eylül’de geliyor. 23 Eylülde’de Xbox One’a çıkacak. Yapımı Hollanda kökenli olan Self Made Miracle tarafından yapılan oyun, Worms yapımcısı Team 17 tarafından dağıtımı yapılacak. 30 Adet single-player haritaya sahip olan oyun aynı zamanda iki kişilik co-op haritalara da sahip olacak. Oyunda ki amacımız ise sadistik bir lunaparkta hayatta kalmak.

Oyunun campaign modu 30 farklı haritayla 3 tane arenada geçiyor. Aynı zamanda sınırsız bir şekilde oynayabildiğiniz ve sıralamada en yüksek puana ulaşmaya çalıştığımız bir de Arcade modu var.

Oyunun bedava sürümü mevcut olurken tam versiyonu 8.99 dolara satışa çıkacak. Bir de trailer’ımız var. İyi seyirler. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr