Road Redemption nihayet bu yaz çıkıyor!

90’lu yılların en eğlenceli oyunlarından olan Road Rash’in ruhani takipçisi, yapımcısından gelen bilgiye göre bu yaz PC için hazır olacak.

Öncelikle oyun Electronic Arts tarafından dağıtılan Road Rash ile direkt bir bağa sahip değil ancak izini takip ettiğini görmek için bir iki videosunu seyretmeniz yeterli. Road Redemption, 170.000$ topladığı Kickstarter aşamasından sonra 2014 yılından beri erken erişim aşamasında ve oyunun piyasaya çıkmasından umudunu kesen takipçilerinin sayısı da giderek artıyor.

Elinizdeki silahlar ile otoyolda terör estirdiğiniz oyunun üzerinde acil çalışılması gereken eksikler listesi hayli kabarık ve yayınlanan son fragmanın üzerinden de 1.5 yıldan fazla zaman geçmiş durumda.

Diğer taraftan, 31 TL fiyat etiketiyle Steam’de kendisine yer bulan oyunun tutkunları için nihayet iyi haberler gelmeye başladı.

Yapımcı DarkSeas Games, oyunun bu yazın başlarında erken erişim aşamasından çıkacağını ve ilk piyasaya çıkacak olan PC versiyonunu PS4 ve Xbox One portlarının izleyeceğini açıkladı. Ayrıca tarihe karışması beklenen Wii U versiyonu da halen geliştirilmekte ve konsol versiyonlarından kısa süre sonra hazır olması bekleniyor.

Kendi adıma konuşmam gerekirse, oyunun aldığı yoldan hiç hoşnut değilim ve oynanış keyifli olsa da, tıpkı 1990’ların Outrun’ı gibi, motosikletlerin para bandı ile piste yapıştırılmış gibi gözükmesi ve genel geçer fizik yapısı konusunda oyunun halen berbat gözüktüğünü söylemek zorundayım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr