SanDisk’ten su geçirmez, taşınabilir Extreme 510 SSD!

Flaş depolama çözümlerinde dünyanın önde gelen şirketi SanDisk; SSD ürün gamını bugün duyurduğu su geçirmez, yüksek performanslı ve dayanıklı yeni taşınabilir SSD ürünü ile daha da genişletti. Fotoğrafçılar ve video üretenler için tasarlanan SanDisk Extreme® 510 Portable SSD, ister belli bir konumda ister stüdyoda olsun, güvenilir ve çok hızlı depolama çözümü sağlıyor.

SanDisk Perakende Ürün Pazarlama Direktörü Philippe Willams konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Müşterilerimizden, ürünlerimizi götürdükleri inanılmaz yerlere ilişkin, duyduğumuz hikâyeler nedeniyle sık sık hayrete düşüyoruz. Yaptıkları iş onları nereye götürürse götürsün, fikirleri bize dayanıklı, yenilikçi ürünler geliştirmek konusunda ilham veriyor. Profesyoneller, uzun yıllardan beri güvenilir ve yenilikçi depolama çözümleri konusunda SanDisk’e güveniyor. SanDisk Extreme 510 Portable SSD, bu çıtayı daha da yükseltiyor.” dedi.

Sağlam, dayanıklı, su geçirmez

Taşınabilir SanDisk Extreme 500 modeli üzerine geliştirilen SSD Taşınabilir SanDisk Extreme 510, depolama cihazlarını yanlarında taşımak isteyen kullanıcılara en üst düzeyde mobilite ve daha fazla koruma sağlıyor. Taşınabilir SanDisk Extreme 510, IP55 uluslararası standartlara uygun, su ve toza dayanıklı kauçuk tamponu sayesinde yağmur, tozlu yollar gibi tehlikelere ve düşmelere karşı korunur. 1

Taşınabilir SanDisk Extreme 510, cep boyutundaki tasarımı ve sahip olduğu, saniyede 430MB/s* aktarma hızıyla geleneksel bir sabit diskten dört kat daha hızlı bir şekilde video dosyalarına veya fotoğraf galerilerine erişim sağlıyor.

Zorlu dış koşullara dayanıklı, 480GB** kapasiteye sahip ürün, güvenilir bir çözüm arayan herkese yüksek hızda depolama çözümü sunuyor.

Yeni taşınabilir SanDisk Extreme 510, ayrıca sahip olduğu SanDisk SecureAccess™ yazılımıyla üzerindeki dosyalar için 128-bit şifreleme olanağı sağlıyor.

Profesyonellerin güvendiği çözüm

SanDisk Extreme Team üyesi, macera fotoğrafçısı ve film yapımcısı Lucas Gilman gibi profesyoneller, ürettikleri yüksek kalitedeki içerikleri kaydetmek ve onlara tekrar erişebilmek için SanDisk ürünlerine güveniyor.

Gilman ürün ile ilgili yorumunda, “Sürekli, en uç koşulların olduğu bir yerdeyim ve bu nedenle beklentilerime cevap verebilecek, en güvenilir, en dayanıklı ürünlere ihtiyaç duyuyorum. Islanma ya da dış etkenler dolayısıyla kaygı yaşamadan yanıma alabileceğim SanDisk Extreme 510’un zorlu dış şartlara dayanabileceğini biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

480GB SSD özelliğine sahip taşınabilir SanDisk Extreme 510, 2 yıl garanti süresi ve 249 dolar tavsiye edilen satış fiyatıyla tüm dünyada mevcuttur.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr