E3 2015’in Microsoft Basın Konferansı, devasa başlıkların arasına Sea of Thieves adında yeni bir başlık daha sıkıştırdı. First-person bakış açısıyla oynanan ve bir korsanı canlandıracağımız bu yeni oyun, multiplayer olması açısından dikkat çekici.

Oyunun fragmanında bir korsanın otantik bir ormanın gizemlerini keşfedişine, sonrasında diğer korsan arkadaşlarıyla buluşmasına ve beraber denize açılıp diğer korsan gemileriyle savaşmasına tanık oluyoruz. Sea of Thieves, multiplayer ortamda korsancılık oynamak adına sağlam bir başlık olarak görünüyor şimdilik.

Detaylar için gameplay videosuna buyrun…

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr