Shenmue 3 yine ertelendi!

Merakla beklenen RPG oyunu Shenmue 3 herkesi şaşırtarak(!) 2018’in sonlarına ertelendiğini duyurdu.

Projenin yapımına destek verenlere yönelik bir videoda konuşan yönetmen Yu Suzuki, oyunun yapımının daha fazla zaman alacağını açıkladı.

Aslında çok büyük bir sürpriz olmadı. Hem oyundan gelen haberler kesilmişti, hem de yayınlanan görsellerden işin bitmediği anlaşılıyordu.

Suzuki yaptığı açıklamada, “Bu projeye adım atmamız üzerinden 2 yıl geçti. Teknolojinin de ilerlemesiyle bazı değişiklikler yapabileceğimizi keşfettik. Böylelikle oyun beklediğimden daha detaylı, uzun soluklu ve güzel oldu. Ancak hala oyunu sizlere ulaştırabilmemiz için zamana ihtiyacımız var” dedi.

E3’te olmayacağını da duyuran oyundan yeni haberler bir kaç ay içerisinde gelecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr