Silent Hills’den bir hayal kırıklığı daha

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bir söylenti, iptal edilmesiyle tüm bekleyenleri şok eden Silent Hills’ı tekrar gündeme getirmişti. Kaynağı belli olmayan bu söylentiye göre Silent Hills projesi iptal edildiğinde %80 oranında tamamlanmıştı ve bu yüzden Microsoft, oyunun haklarını exclusive olarak satın almayı planlıyordu, hem de “milyarlarca” dolar karşılığında.

Bu söylentiler üzerine Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Xbox’ın yöneticisi Phil Spencer, söylenenlerin gerçek olmadığını, haberin asılsız olduğunu açıklayarak beklentileri yeniden dibe düşürdü. Spencer “Üzgünüm ama bu doğru değil. Bu söylenti nerden yola çıktı bilmiyorum ama kimseyi yanıltmak istemem.” açıklamasını yaptı.

Bu arada, Silent Hills’ın yapımına devam edilmesi için başlatılan imza kampanyasına Guilermo del Toro da imza attı. An itibariyle 160.000’e ulaşan imza sayısına siz de bir imza eklemek isterseniz buradan yola koyulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr