SKILL Online Klan Turnuvaları başlıyor!

Zocco’s Oyun Merkezi ve paysafecard sponsorluğunda SKILL Online Klan Turnuvaları başlıyor!

Avrupa’da ESL tarafından gerçekleştirilen Go4SKILL turnuvaları gibi Türkiye’de de online SKILL turnuvaları başlıyor. Zocco’s Oyun Merkezi, Paysafecard ve Gameforge’un destekleri ile SKILL oyuncuları SKILL Online Klan Turnuvası’nda buluşuyor.

30 Mayıs, 10 Haziran ve 19 Haziran tarihlerinde Saat 19:00’da online olarak gerçekleşecek SKILL turnuvalarına katılım ücretsiz olacak. Oyuncular Zocco’s Oyun Merkezi ya da Gameforge ‘un sitesinden kayıt linkini takip edebilecek.

Düzeltilmiş harita havuzunda, Bo1 olarak gerçekleşecek oyunlarda oyun biçimi olarak “Blasting” modu kullanılacak. Haritayı kazanan takım bir üst tura çıkacak.

Paysafecard’dan 100 adet 10tl’lik epin ve 400 adet 7 günlük VIP Ticket SKILL Promo Kodu dağıtılacak olan bu 3 büyük online turnuvayı kaçırmayın!

30 Mayıs’taki turnuva için kayıt olmak için burayı tıklayın.

Basın bülteninden derlenmiştir

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr