Slain’in çıkışı Ocak ayına ertelendi!

Evet maalesef, haberler bu şekilde. 9 Aralık’ta çıkarılması planlanan oyunun 27 Ocak 2016 tarihine ertelendiğini geliştirici Wolf Brew Games’in, Destructoid’e yaptığı açıklamadan öğrenmiş bulunuyoruz. Slain Steam’de çıkması beklenen, Castlevania tadında, çok da güzel gözüken bir PC projesi.

Gecikmenin sebeplerine gelince, aslında tamamen oyunun çok kapsamlı olmasıyla ilgili. Oyun üzerinde neredeyse iki buçuk yıldır çalışmalar yapılıyor. Oyunun hazırlık aşamalarında geliştirici ekip tarafından türlü animasyonların paylaşımının yapılmasına da önem gösterilmiş ki göze hoş geldikleri kesin.

Oyun güzel görünüyor ve yapımcı oyunun 15 saat civarında, tadında bir oynama süresi olacağını belirtiyor, bu süre zarfında sizi şimdilik 7 adet bölüm sonu canavarı bekliyor.

Oyunda biraz Blackthorne havası sezebilirsiniz. PC, PS4, Xbox One ve Vita edition’da oyunu oynayabilmek için gözlerinizi Slain’den ayırmayın deriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr