Sniper Elite 4 duyuruldu!

Daha önceki üç başarılı oyunu ile, çalıların arasına pusma arzumuzu tatmin eden Sniper Elite serisinin yeni oyunu yıl sonuna kadar piyasada olacak.

Yapımcı Rebellion bugün oyunu grafiklere odaklanan bir teaser ile duyurdu ve gördüğümüz kadarıyla ilerleme göz yaşartacak boyutlarda. Daha önceki iki oyun hatırlanacağı gibi Asura Engine kullanıyordu ve herhangi bir resmi veri olmasa da yeni bir grafik motoruna geçildiği hemen hemen kesin.

Üstelik bu jenerasyon geçişi sadece grafiklerin gelişmesini sağlamamış, çok daha büyük ve serbest haritaların tasarlanmasına da olanak vermiş. 1943 yılında geçen oyunda, İtalya kıyılarındaki Nazi kalelerinden (Benzer bir coğrafyada geçen Guns of Navarone’u izleyin, izletin.) Monte Cassino’dan esinlenmiş dağlara ve uçsuz bucaksız ormanlara kadar pek çok farklı mekan olacak ve oyun eskisinden çok daha fazla serbestlik vadediyor. Tüm bunlara karşın yapımcı Rebellion oyunculara Sniper Elite 4’ün hem PS4, hem de Xbox One’da 1080p çözünürlükte çalışacağının müjdesini de verdi.

Marina

Viaduct

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr