Sony, Until Dawn oyuncularının, Twitch yayınlarını arşivlemeyi bloke etti!

İlginçtir ki Sony, oyunculara Twitch üzerinden Until Dawn canlı yayını yapmalarına izin verirken, yayınları arşivlemeyi bloke etti.

Twitch ekibinin dediğine göre bu sadece Until Dawn yayıncılarının PS4’ün paylaşma seçeneklerini kullananları etkiliyor. Eğer dıştan başka bir PC cihazı kullanırsanız -Elgato gibi- yayınlarınızı arşivlemeyi başarabilirsiniz.

Görünen o ki bu, Sony’nin oyunun spoilerının dağılmaması için yapmış olduğu bir hamle ancak gözden kaçırılmaması gerekir ki, Twitch ekibi bu kısıtlamayı kaldırmak için Sony ile konuştuklarını belirtti. Sony’nin fikrini değiştirmeyi başarıp başarmayacağını önümüzdeki zamanlarda göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr