Spelunky’de dünya rekoru: 101 saniyede speedrun

Geçtiğimiz yıl Youtuber Spelunky God tarafından kırılan rekor adını hak eden başka bir Youtuber olan Speedrunner tarafından kırıldı.

Bu yılın başında 107.82 saniyelik derecesi ile Derek You’nun rekorunu tarihe gömen Spelunky God’un bu başarının tadını uzun süre çıkarabildiğini söylemek zor zira Speedrunner bu rekoru 101.49 saniye olarak yenilemeyi başardı, öyle böyle değil 6 saniyelik bir gelişme söz konusu.

Bununla birlikte bu rekorun Hell bölümünü kapsamadığını da belirtmemiz gerekiyor. Geçtiğimiz hafta gizli Hell bölümünü de geçerek oyunun gerçek finaline 3 dakika 44 saniyede ulaşan bir diğer Youtuber D Tea bu alandaki rekorun sahibi olmuştu. Speedrunner gizli bölümü bitirmedi ama yaptığı derece halen yeterince etkileyici.

101 saniyelik rekoru aşağıdan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr