Stasis’in yapımcısından Fallout 4’e izometrik yorum

Stasis steam’de bugün çıktı. Oyun izometrik bir point-click adventure oyunu. Bu tarz oyunları gerçekten çok özlüyorum. Sanitarium’u yeniden oynamak da yetmiyor artık. Statis’de gerçekten hiç fena durmuyor. Oyuna buradan göz atabilirsiniz

Oyunun yapımcısı için Fallout büyük ilham kaynağı olmuş. Oyunun görselleri ve atmosferi bunu oldukça belli ediyor. Aynı zamanda oyunun bestecisi Fallout’un da müziklerini yapan Mark Morgan. Kendisi yakın zamanda Pillars of Eternity için de müzikler yapmıştı.

Yapımcı Chris Bischoff Fallout’a olan sevgisini unutmamış ve oyunun hayranları için ufak bir sürpriz hazırlamış. Fallout 4’ü izometrik olarak yeniden resmetmiş.

1412112081989691205

1412112082079584837

İçiniz gitti değil mi?

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Crazyboy 2 years ago | Cevapla
    Ah bu falloutu da izometrik oynasak ne güzel olurdu.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr