Street Fighter V hayranları Cammy’nin görünüşünü beğenmedi.

Önceki haberlerimizden hatırlarsanız Street Fighter V için alternatif kostümleri göstermiştik ve içlerinde M. Bison, Ryu, Cammy ve Chun-Li vardı. Bunlardan hepsi okey ancak Cammy hayranların sınavından geçemedi ve sınavda kaldı. Konu ise Cammy’nin Street Fighter V duyurulduğu zamanki orijinal halinden daha farklı görünüyor olması. Sadece yüzü faklı görünmüyor, aynı zamanda yüz hatlarıda bir İngilizden çok Asyalıyı andırıyor.

Şikayetleri duyan Capcom ise görünüşü değiştirip orijinaline daha benzer hale getirip biraz animemsi hava kattı. Ancak değişmiş hali henüz piyasada yok. Doğal olarak herkes Ryu’nun sakalını sevdi.

308838-sfv-cammy-preorder-1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr