Street Fighter V hayranları Cammy’nin görünüşünü beğenmedi.

Önceki haberlerimizden hatırlarsanız Street Fighter V için alternatif kostümleri göstermiştik ve içlerinde M. Bison, Ryu, Cammy ve Chun-Li vardı. Bunlardan hepsi okey ancak Cammy hayranların sınavından geçemedi ve sınavda kaldı. Konu ise Cammy’nin Street Fighter V duyurulduğu zamanki orijinal halinden daha farklı görünüyor olması. Sadece yüzü faklı görünmüyor, aynı zamanda yüz hatlarıda bir İngilizden çok Asyalıyı andırıyor.

Şikayetleri duyan Capcom ise görünüşü değiştirip orijinaline daha benzer hale getirip biraz animemsi hava kattı. Ancak değişmiş hali henüz piyasada yok. Doğal olarak herkes Ryu’nun sakalını sevdi.

308838-sfv-cammy-preorder-1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr