SW: Battlefront için Darth Vader PS4’ü!

Pekala Star Wars hakkında her şey çıkmaya başladı! Yani önceki haberlerimizden birin de oyuncakları çıkmıştı ve bir sürü çıkmıştı yani ciddi anlamda. Sanırım bu hem filmi hem de oyununun yakın tarihlerde çıkıyor olması birbiri ile senkronizeli olmaları. Ve şimdi de Darth Vader özel PS4’ü yapıldı!

310353-DarthHeader

Efsanevi ve inanılmaz epik bir konsol değil mi? Yani ben ki sadece PC oyuncusuyum ve hayatımda hiç konsol olmadı şu zamana kadar ama…. Bu nedir ya…. Bu ne güzelliktir. Bu gördüğünüz konsol arkadaşlar Darth Vader’in kaskının remsi var ver joystick’in üzerinde çubuklar beyaz ve tuşları ise kırmızı. 450 dolara ön sipariş verebileceğiniz bu konsolun yanında Star Wars: Battlefront ve 4 adet mini Star Wars oyunu olan Super Star Wars, Bounty Hunter, Jedi Starfighter ve Racer Revenge geliyor. Ön sipariş diyoruz çünkü 17 Kasımda başlanacak dağıtıma. Yani fazladan 450 dolarınız varsa diye diyorum.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr