The Crew’in yeni genişlemesi Xbox 360’a gelmeyecek!

Ubisoft tarafından 2014 yılında yapılmış olan yarış ve aksiyon oyunu PC, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülmüştü. The Crew’in yeni genişleme paketi geçen ay yapılan E3’de duyurulmuştu.

“Wild Run” ismindeki genişleme paketi 17 Aralık tarihinde çıkacak. Ancak Ubisoft kötü haberi verdi. Paket sadece PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak yani Xbox 360’a çıkmayacak. The Crew’in yönetmeni Stephane Beley “Malesef ne The Crew’in Xbox 360 versiyonuna aynı grafikleri sağlayabileceğiz ne de Wild Run isimli genişleme paketimiz oyunun Xbox 360 versiyonuna gelecek. Ancak oyunun yeni nesil platformadki versiyonları için Ubisoft hareketli günler geçiriyor.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan oyunun yönetmeni oyunun Xbox 360 versiyonu için gerekli destekleri sağlamaya devam edeceklerini de söylemeyi unutmadı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr